Meslek Danışmanlığı

Meslek Danışmanlığı

Meslek danışmanlığı konusundaki çalışmalar aşağıdaki gibi yapılabilir;

  • Tanışma bölümü ve bireyin geçmişi hakkında bilgi edinme,
  • Yetenekler, karakter, değerleri ve mesleki ilgi alanları konusunda bireylerin analiz edilmesi,
  • Belli başlı ölçümlemeler sonucu, kişilere uygun kariyer yollarının belirlenmesi ve kişilere sunma ve raporlama.

Meslek danışmanlığının her yaş grubu için çalışma stili farklıdır. İnsanların her biri farklı yaşlarda farklı düşüncelere ve hedeflere sahip olabilirler.

Meslek danışmanı bu konuda bireylerin sosyal becerilerinin, yeteneklerinin, ilgi alalarının karar verme ve problem çözme yeteneklerinin, çalışma alışkanlığı ve sosyal iletişim kurma konusundaki becerilerinin ortaya çıkmasına katkı sunar. Meslek danışmanlığının sunduğu çalışmalardan yararlanmak bu yüzden oldukça önemlidir. Bu anlamda kaliteli bir eğitim sunan ve mesleki gelişimini tamamlamak isteyen kişilerin bu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaları gerektiğini düşünüyoruz. Meslek seçimi danışmanlığı kariyeriniz konusunda yüksek motivasyon ve planlı hareket etmeyi öğretiyor. Gençlerin ve anne babaların bu konuda destek almaları oldukça önemlidir.

Öğrenci Koçu

Meslek Danışmanlığı

Meslek Danışmanlığı

 

İletişim & Randevu

Adress: Mücahitler Mahallasi, 52083 Sokak, No:42 Yasem İş Merkezi Kat:7 Ofis:702 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: 0 534 363 98 96  
Email: bilgi@okanbal.com
Çalışma Saatleri:
Pazartesi – Cuma; 12:00 – 20:00
Cumartesi; 12:00 – 20:00
Pazar; 12:00 – 20:00

Bizi Takip Et
canva pro

Not: OkanBal.Com üzerinde yer alan yazılar ve paylaşımlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Randevu ve Seans Bilgisi İçin Tıklayın
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize Yazın yada Arayın 0 534 363 98 96
Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal, Pedagog, Aile Danışmanı ve Öğrenci Koçu, Başlıca Danışmanlık Konuları, Aile Danışmanlığı, Evlilik Danışmanlığı, Anne Baba Danışmanlığı, Öğrenci Koçluğu, Çocuk Danışmanlığı, Çocuk Pedagog, Ergenlik Danışmanlığı, Ebeveyn Danışmanlığı, Bireysel Danışmanlık Desteği, Zeka Testleri, Çocuk Gelişim Testleri Konuları. Başta Gaziantep, Kilis, Şehitkamil Olmak Üzere Şahinbey, Adıyaman, Birecik, Kahramanmaraş, Osmaniye, Nizip gibi yaşam alanlarından destek almak için randevu oluşturabilir destek alabilirsiniz.