Okul Öncesi Kurum Danışmanlık

Okul Öncesi Danışmanlığı Hizmeti

Çocukların gelişim süreçleri ele alındığında; 0-6 yaş arası beyin gelişiminin en hızlı olduğu dönemdir. Bu gelişim süreci de kreş ve anaokulu dönemlerinde gerçekleşmektedir. Bu nedenle; okul öncesi eğitim kurumlarında, çocukların fiziksel ihtiyaçlarının karşılanması kadar, ruhsal ve zihinsel gelişimine katkı sunan ve bu gelişim sürecini takip eden bir hizmet vermenin oldukça önemli olduğu bilinmektedir.

Sinerji Danışmanlık, okul öncesi eğitim veren kurumlar için, bu ihtiyaca yönelik hizmetler vermektedir. Bunlar Sinerji Danışmanlık kendi planladığı programlar dahilinde olabileceği gibi kurumun/kurumların ihtiyaçlarına yönelik olarak birlikte planlayabileceği programlar şeklinde de yapılabilmektedir.

Eğitim Danışmanlığı ;

  • Çocukların gelişim sürecini desteklemek ve zenginleştirici yaşantılar sunarak her çocuğun bireysel özelliklerine uygun bütüncül bir gelişim ortamı oluşturmak,
  • İlgili yaş grubunun tümünü, özellikle de risk altındaki çocukların gelişimsel problemlerinin erken tanılanması (gelişim testleri, aile görüşmeleri ) ve riskleri azaltıcı destekleyici eğitim ortamları sunmak,
  • Zenginleştirilmiş eğitim programları ile çocukların sahip oldukları hazır bulunuşluk düzeyini en üst düzeyde gerçekleştirmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.
  • Okul öncesi fiziki ortam ve eğitim materyal seçimleri.
İletişim & Randevu

Adress: Mücahitler Mahallasi, 52083 Sokak, No:42 Yasem İş Merkezi Kat:7 Ofis:702 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: 0 534 363 98 96  
Email: bilgi@okanbal.com
Çalışma Saatleri:
Pazartesi – Cuma; 12:00 – 20:00
Cumartesi; 12:00 – 20:00
Pazar; 12:00 – 20:00

Bizi Takip Et
canva pro

Not: OkanBal.Com üzerinde yer alan yazılar ve paylaşımlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Randevu ve Seans Bilgisi İçin Tıklayın
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize Yazın yada Arayın 0 534 363 98 96
Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal, Pedagog, Aile Danışmanı ve Öğrenci Koçu, Başlıca Danışmanlık Konuları, Aile Danışmanlığı, Evlilik Danışmanlığı, Anne Baba Danışmanlığı, Öğrenci Koçluğu, Çocuk Danışmanlığı, Çocuk Pedagog, Ergenlik Danışmanlığı, Ebeveyn Danışmanlığı, Bireysel Danışmanlık Desteği, Zeka Testleri, Çocuk Gelişim Testleri Konuları. Başta Gaziantep, Kilis, Şehitkamil Olmak Üzere Şahinbey, Adıyaman, Birecik, Kahramanmaraş, Osmaniye, Nizip gibi yaşam alanlarından destek almak için randevu oluşturabilir destek alabilirsiniz.